Свидетельство с миссионерской поездки

В субботу (29.04.17) состоялась миссионерская поездка в дом престарелых с. Камень, Житомирской области.

Команда милосердия церкви «Алмаз» и верующие других церквей имели встречу с дорогими для нас пожилыми людьми.

Была прекрасная возможность общаться, выслушивать и сопереживать, читать вместе Библию и молиться, делиться материальными дарами, и главное — говорить добрую весть об Иисусе Христе.

Свидетельство с поездки : 

 1. Ростик Бондарчук

» Слава Богу!!!
Ця поїздка в мене перша (і не остання дай Бог)), свій слід вона залишила:
— близько 3-4 годин спілкування з братами та сестрами…??!
— спілкування з дідом Петром сподобалось тим що він дякував Богу , що є будинкі пристарілих(бо так він нікому не преба)! Та Миколой Григоровичем якій говорив що він добра людина! в спілкуванні підвів що багато добрих людей буде в пеклі тому що не примирились з Богом!(з радістю вз’яв аудіо Біблію)
-Обід шикарний(чи то я такій голодний був, незнаю), чаювання з працівниками то тож класно…вони відкриті!
— слідуйчий раз хочу більше поспілкуватись з деректором(ми знайшли спільну мову), і зіграти в шахмати з місцевим гростмейсром.
Особисто для мене:
— це хороша можливість розказувати своє свідчення!вчитись євангелізувати(це реально дуже практично).
-спонукає мене підготуватись краще,тому що моє спілкування з кимось з них може бути останнім!

«Золоті яблука на срібнім тарелі це слово, проказане часу свого»   Притчи  25:11
Дякую вам всім і кожному!» 

 

2. Иванка Волкова

Радію, що Бог відповів на молитву і дуже благословив спілкування в кімнаті з двома бабусями Галями. Дві години говорили про те, як можна мати мир з Богом, вийшло читати і роз’яснювати наперед підговлені відривки з Біблії в атмосфері простоти і спілкування.  

Одна бабуся Галя як губка вбирала кожне слово і було схоже, що вона дійсно складає все в серці і кладе надію на ці слова, навіть втішається ними. Побачила в неї на ліжку книжку «Путешествие пилигрима», вона читає її! Друга бабуся Галя не завжди говорить адекватно, видно, що пам’ять її і розум іноді затьмарюються, або ж вона вибирає так маскуватися. Та багато раз вона реагувала з ясністю розуму і задавала логічно витікаючі питання. Обом бабусям більше 85 років. Радію, що наше спілкування було дійсно теплим і багато наповненим Євангелієм.» 

 

 

 3. Аня Усата 

 «Я очень рада, что смогла поехать в этот раз и увидеть всех живыми! По ошибке персонал сказал, что моя любимая бабуля уже умерла, но слава Богу, она жива! Наконец-то она меня стала узнавать. Радостно, что есть прогресс и пару старичков с радостью взяли аудио Библию. Сложно общаться с почти глухими людьми и теми, кто не говорит внятно. Я в такие моменты теряюсь и не знаю, как быть. Понимаю, как важна регулярность поездок и построение отношений с людьми. Слава Богу за такую возможность открыто делиться Его словом и Благой Вестью!» 

 

Команда милосердия церкви «Алмаз».

Алеся Григоренко
[email protected]