ЦЕРКВА “АЛМАЗ” БІЛЬШЕ 20-ТИ РОКІВ РОЗПОВСЮДЖУЄ ХРИСТИЯНСЬКУ ВІРУ НА ТЕРИТОРІЇ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ — КИЄВА.

 

Протестантська церква «Алмаз» народилася у 2000 році з благовістницького проєкту студентам Київського педагогічного інституту. Звершували це служіння молодіжні лідери Київських церков «Джерело життя» та «Дім Архітектора». Дуже скоро цей проєкт переріс у домашні групи. А вони, своєю чергою, – у невеличку спільноту новонавернених студентів. Пастори церков, чиї служителі піклувалися про новонавернених, благословили їх на створення нової церкви та рукопоклали Миколу Скопича звершувати у ній служіння пастора. Через деякий час також було рукопокладено Олександра Скрипака, а у 2019 році до них приєднався В’ячеслав Лесик.

 

Сьогодні церква «Алмаз» – це громада людей різного віку та статусу, що об’єднані спільною вірою, а також любов’ю до Бога та Його Слова. Ми грішники, що викуплені кров’ю Ісуса Христа і що вчаться жити згідно з Його настановами. Головним авторитетом для нас є Святе Боже Слово – Біблія, яку ми вивчаємо на богослужіннях та зустрічах домашніх груп. Ми також проводимо адаптовані дитячі богослужіння, підліткові та молодіжні групи з вивчення Біблії

 

Високо цінуючи Боже Слово ми намагаємося втілювати вивчене у своєму щоденному житті та через окремі служіння, зокрема: благовістя молоді Києва, турбота про сиріт з обмеженими можливостями, а також про літніх людей, що проживають у будинках престарілих, допомога військовим та їх родинам. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну церква «Алмаз» також взяла на себе відповідальність за відбудову частково зруйнованого села та заснування місіонерського центра в селі Підгайне Київської області.

 

Місія нашої церкви виконувати “велике доручення”, яке дав нам Господь Ісус Христос. Тому ми фінансово та молитовно підтримуємо вуличних проповідників та місіонерів, які продовжують йти і навчати всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа (Матв. 28:19).

 

Також ми вважаємо, що в сьогоднішньому світі Благу вість необхідно розповсюджувати використовуючи сучасні технології, тому ви можете знайти і підписатися на офіційні сторінки нашої церкви та її лідерів в соцмережах.

 

Протестантська церква Богослужіння

 

Ласкаво просимо на богослужіння церкви “Алмаз” щонеділі о 14:00 за адресою м.Київ, вул.Мічуріна, 70, а також онлайн на каналі