ЦЕРКВА “АЛМАЗ” БІЛЬШЕ 20-ТИ РОКІВ РОЗПОВСЮДЖУЄ ХРИСТИЯНСЬКУ ВІРУ НА ТЕРИТОРІЇ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ — КИЄВА.

 

 

Ми віримо, що основою богоугодної церкви може бути лише євангельська істина, тому пріоритетом нашої громади є якісне навчання всіх лідерів та членів.

 

Вивчення Святого Письма допомагає нам краще зрозуміти глибинний зміст свого поклоніння Богу, виразити його в особистій святості і практичній любові до людей, що нас оточують. (Мар.12:29). Наша церква є досить молодою, що дозволяє нам бути динамічними і ефективно розвиватись в різних напрямках церковного служіння:

 

 

Місія нашої церкви виконувати “велике доручення”, яке дав нам Господь Ісус Христос. Тому ми фінансово та молитовно підтримуємо вуличних проповідників та місіонерів, які продовжують йти і навчати всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа (Матв. 28:19).

 

Також ми вважаємо, що в сьогоднішньому світі Благу вість необхідно розповсюджувати використовуючи сучасні технології, тому ви можете знайти і підписатися на офіційні сторінки нашої церкви та її лідерів в соцмережах.

 

Ласкаво просимо на богослужіння церкви “Алмаз” щонеділі о 14:00 за адресою м.Київ, вул.Мічуріна, 70, а також онлайн на каналі