Будинок підтримуваного проживання «Миродім»

Ми віримо, що кожна людина є цінною в очах Бога та має право на гідне життя у суспільстві.Тому основна мета служіння «Миродім» – інтегрувати дітей з обмеженими можливостями в суспільство та створити для них умови для якісного життя.

 

Як ми плануємо це зробити: 

  • Побудувати будинок, в якому діти матимуть особисті кімнати та простір для розвитку і творчості
  • Забезпечити реабілітацію та якісний медичний догляд
  • Створити умови для оволодіння навичками, необхідними для самостійного життя у суспільстві
  • Допомогти в оволодінні професією
Милосердя для людей з інвалідністю

У 2021 році церква «Алмаз» разом з волонтерами та партнерами розпочала проєкт «Миродім». Він став логічним продовженням служіння сиротам з обмеженими можливостями та амбітною мрією повністю змінити життя хоча б когось із них. Адже за статистикою близько 60% сиріт з обмеженими можливостями в Україні приречені провести все своє життя в інтернаті – перші 35 років в дитячому будинку, а потім решту життя – в будинку престарілих чи психоневрологічному інтернаті.

 

Досвід усиновлення таких дітей та знайомство з концепцією будинків підтримуваного проживання, що практикується на Заході з 60-х років, надихнув нас на створення місця, де особи з інвалідністю матимуть змогу розвиватися, проходити реабілітацію, соціалізуватися та опановувати навички, необхідні для повноцінного самостійного життя.

 

Отже, що ж таке «Миродім»? Це місце, де колишні мешканці інтернату мають змогу жити як повноцінні члени суспільства в атмосфері сімейності та любові. Тут вони мають окремі кімнати, персоналізований медичний догляд, умови для творчості та оволодіння новими навичками. Вони мають змогу обслуговувати себе самостійно в межах своїх можливостей, здобувати професію, вільно заробляти та витрачати зароблені кошти, будувати сім’ї.

дім сімейного типу
дім для сиріт
план будівлі сімейного типу

Слідкуйте за нами: