ШКОЛА ІДЕЯ

Школа “Ідея” заснована в 2021 році християнами Церкви “Алмаз” на засадах прогресивного біблійного світогляду, сучасної методології навчання та розвитку потенціалу дитини в усіх сферах життя.

 

Ми віримо, що кожна дитина особлива, і приймаємо її такою, яка вона є. Розвиваємо таланти, які їй дав Бог,  не намагаючись переробити. 

 

Також ми віримо в міцні сімейні стосунки, тому ми є надійним партнером для батьків. Ми готові завжди надати допомогу сім’ям, в кризі через війну чи через інші труднощі.

ОСВІТА — ЦЕ ПРО МАЙБУТНЄ, ЯКЕ ФОРМУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

 

Ми відкривали Школу одразу після пандемії, а перший рік став роком випробувань для Школи, так само, як і для всієї України. Сьогодні ми стикаємось з проблемами освітніх втрат, адаптаційних розладів, дитячих травм. А здорове майбутнє нашої країни можливе, якщо сьогодні ми подбаємо про наших дітей. Тому ми в першу чергу думаємо про їхній психологічний комфорт і щасливе дитинство, попри все.

НАШІ ЦІННОСТІ

СІМЕЙНІСТЬ

Ми вважаємо це важливим в часи, коли сім’я зазнає атак. Ми сповідуємо консервативні цінності, віримо, що дорослі мають бути надійною опорою та наставниками для дітей. При цьому кожна дитина в Школі відчуває свою цінність через теплі стосунки та емоційний зв’язок. Така повноцінна підтримка формує сприятливий психологічний комфорт, що є запорукою успішного навчання. 

ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК: 

Нам важливо, щоб діти не були обмеженні шкільною програмою МОН. Кожна дитина наділена унікальними талантами, які ми розвиваємо, створюючи для цього найкращі умови

ЖИВИЙ РОЗУМ:

Освіта ніколи не припиняється, тому важливо розвивати здатність до самонавчання, допитливість та цікавість. Бо знання це ніщо, без здатності їх застосовувати. Логіка, критичне мислення, просторове мислення — це навички, які вкрай необхідні сучасній людині. 

Фото 2021

Менш, ніж за три роки, Школа Ідея зросла вдвічі. Ми починали школу з 11 учныв. А на сьогодні в Школі навчається 44 учнів на денній формі навчання, 11 хоумскулерів. 

Штат Школи налічує більше 20 співробітників. А основа колективу — це вірні служителі і члени Церкви «Алмаз». 

Фото 2023

ОСВІТНІЙ ОСЕРЕДОК

 

Школа Ідея — це не тільки місце шкільного навчання. Це справжній освітній осередок. 

В Школі працюють такі гуртки та студії як:

  • Карате
  • Малювання
  • Шахи
  • Читацький клуб
  • Театральна студія
  • Кулінарна студія
  • Гурток програмування
  • Бісероплетіння
  • Підготовка до школи 

 

А також щотижня проводяться біблійні гуртки, де діти мають змогу дізнаватись Слово Боже

 

Приміщення Школи — це можливість проводити тренінги для дитячого служіння церкви “Алмаз”, база для денних таборів Церкви “Алмаз” та інші євангелізаційні заходи. 

Слідкуйте за нами

МЕСЕНДЖЕРИ

 

ВАЙБЕР
ТЕЛЕГРАМ

093 4173013

ТЕЛЕФОН ТА ПОШТА

 

073 0 30 10 20
contact@schoolidea.com.ua

сайт школи

РОБОЧИЙ ЧАС

 

ПОНЕДІЛОК-П’ЯТНИЦЯ,
9:00-18:00
СУБОТА та НЕДІЛЯ – ВИХІДНІ

АДРЕСА

 

ШКОЛА ІДЕЯ
с. Крюківщина
вул. Заміська, 3
ЖК Молодіжне містечко