ЯКА МЕТА І ПРИЗНАЧЕННЯ НЕДІЛЬНИХ БОГОСЛУЖІНЬ НАШОЇ ЦЕРКВИ?

 

 

Кожному з нас вкрай необхідна церква та відвідування загальних зібрань помісної церкви, ми називаємо їх недільними богослужіннями. Багато хто з нас приходить на богослужіння церкви, не завжди задумуючись глибоко, з якою метою ми це робимо? Вважаємо важливим задавати собі наступне питання: а для чого я це роблю? І коли я задаю собі таке питання, то можу визначити, як я повинен це робити, щоб досягти мети, якої прагну. Деякі питання здаються самі по собі зрозумілими, наприклад, очевидно, що ходити в церкву треба. Але давайте спробуємо трошки глибше подивитись, для чого ми ходимо в церкву, що повинно відбуватися для досягнення мети, яка стоїть перед самою подією “ми прийшли в церкву”? Різні церкви мають різні порядки, тобто люди по-різному проводять час на богослужінні. І виникає питання, а як правильно проводити цей дорогоцінний час? Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно мати ясне розуміння того, якої мети ми повинні досягти, коли приходимо на богослужіння?

Уявімо собі простий приклад — будівництво будинку. Будівельники переносять дошки, стукають молотками, пилять пилками, переставляють цеглу, змішують цементний розчин, ставлять ліса, — а будинку немає! І ви запитуєте в них: “А що ви робите?” — “Працюємо!” — “А що ви хочете зробити?” — “Ми хочемо будувати”. Є різниця між тим, щоб стукати молотком і будувати будинок. Якщо будівельники будують будинок, то в них є зрозуміла ціль і видимий прогрес. Вони чітко розуміють, що сьогодні вони наблизились на стільки-то до того, щоб будинок був побудований. В кінці кінців, якщо будинок не будується, а будівельники займаються будівництвом, то їх звільнять.
Або уявіть собі завод, на якому метал перевозять, пилять, гримлять, свердлять, стукають. Завод повинен виробляти автомобілі, але автомобілі не виходять з конвеєра. Всі працюють, всі крутяться, процес іде, але цей завод швидко зачинять, якщо ціль не досягається.
Я думаю, що часто люди не задають питання, коли мова йде про відвідування недільних богослужінь: “Яка ціль того, що ми кожну неділю відвідуємо церкву? Яка ціль того, що тут співають, приходять, говорять, проповідують?”

Святе Письмо — Біблія — вчить нас, яка саме мета стоїть перед богослужіннями. Якщо ми подивимось на наші дії через призму Старого Заповіту, то побачимо, що Бог визначив ясний принцип, — з семи днів тижня, які Він створив, один день Він хоче, щоб людина свідомо присвятила тому, щоб мати час для побудови взаємовідносин з Ним. Ми маємо будувати взаємовідносини з Господом кожен день. Ми маємо служити Йому кожен день. Ми маємо поклонятися Богу кожен ранок. Ми маємо харчуватися духовною їжею — це дуже важливо. АЛЕ! Один день Бог виділяє особливо. Це потрібно для того, щоб в цей день ми могли сфокусуватися на Ньому і тільки на Ньому. Я наведу кілька текстів. Коли ви читаєте книгу Вихід, 20-тий розділ, або ж книгу Повторення Закону, 5-тий розділ, де перераховані десять заповідей, то ви помічаєте, що деякі заповіді подані лише декількома словами. Наприклад, заповідь “не чини перелюбу”. Або “не вбивай”, два слова всього — ціла заповідь. Так ось, зверніть увагу, що найдовша заповідь — це заповідь про день Господній. Вихід 20:8-11. Порахуйте, як багато тут написано слів, щоб пояснити важливість цього дня.

«8 Пам’ятай день суботній, щоб святити його! 9 Шість день працюй і роби всю працю свою, 10 а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. 11 Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його” (Переклад Огієнка)».

В ВОСКРЕСЕНЬЕ МЫ

ВМЕСТЕ ПОДГОТАВЛИВАЕМ ЗАЛ

Каждое утро воскресенья большая часть церкви с 9 до 11 утра собирается вместе, чтобы подготовить зал

ВМЕСТЕ ПОЕМ БОГУ

Мы поем Богу и о Боге восхваляя Его и радуясь о Нем

ВМЕСТЕ ОБЩАЕМСЯ

Мы общаемся во время подготовки и после служения заботясь и распространяя любовь между собой

ВМЕСТЕ МОЛИМСЯ

Мы просим, чтобы Бог благословил нас увидеть Его славу и ценность перед и во время собрания

ВМЕСТЕ СЛУШАЕМ ПРОПОВЕДЬ

Мы слушаем Слово Божье, которое Он приготовил для нас, много лет назад

ВМЕСТЕ ИГРАЕМ

Когда есть возможность, мы вместе играем волейбол после собрания

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ

Мы очень хотим, чтобы если у вас в редких случаях не получается быть с нами вживую, вы могли побыть с нами через онлайн. Именно для этого каждое воскресенье с 12:00 до 14:30 по киевскому времени мы проводим онлайн трансляцию.

Смотреть более ранние трансляции на нашем канале YouTube

ЧТО БОГ ГОВОРИТ О СОВМЕСТНОМ СОБРАНИИ

КАК К НАМ ДОБРАТЬСЯ

КОНТАКТЫ