ЧОМУ ДОМАШНІ ГРУПИ?

 

Домашні групи. Наша церква розуміє, що спілкування та спільнота грають важливу роль у духовному зростанні кожної людини. Ми раді вам представити Малі групи – місце, де ви можете знайти нових друзів, зрозуміти Біблію глибше та разом з іншими розвиватися духовно.

 

Що таке Домашні групи?

 

Малі групи – це невеликі групи людей, які зустрічаються регулярно (зазвичай один раз на тиждень) для спільної молитви, обговорення Слова Божого та підтримки один одного. Це місце, де ви можете поділитися своїми радощами, проблемами і викликами, і разом знайти біблійні відповіді та рішення.

 

Чому варто приєднатися до Домашної групи?

  1. Духовний ріст: У затишній атмосфері Домашньої групи ви матимете можливість глибше пізнати Біблію, ділитися духовними відкриттями та рости у вірі разом з іншими.
  2. Спільнота: домашні групи створюють знайомства та дружбу, де ви можете пізнати й підтримати один одного на вашому духовному шляху.
  3. Молитва та підтримка: Ви можете бути впевнені, що ви не самі. У Малій групі ви можете покласти свої потреби на молитву, а також знайти підтримку в складних часах.
  4. Служіння: Разом з Малою групою ви можете брати участь у різних благодійних та доброчинних проектах, служити разом у церковних заходах та за межами неї.

 

Як приєднатися?

Приєднатися до Малої групи дуже просто! Просто зв’яжіться з нами за допомогою контактної інформації, наведеної на сайті , і ми з радістю допоможемо вам знайти найбільш підходящу групу для вас.

 

Не чекайте – приєднуйтесь до Домашньої групи вже сьогодні та дізнайтесь більше про Божу любов, спільноту та радість, що вона приносить у наше життя!