Як церква віруючих людей, ми робимо різні речі, які приносять людям свободу і радість у Господі. Якщо ви пережили радість і благословення від того, що ми робимо, ви можете посилити це служіння, підтримавши нас фінансово.

 

Зверніть увагу:

1. Щоб уникнути додаткових банківських зборів, просимо вас жертвувати за реквізитами, вказаними нижче
2. Перераховуючи добровільні пожертвування, ви даєте згоду на їх використання для здійснення діяльності громади відповідно до статуту. Сума добровільних пожертв не підлягає поверненню. Більш детальну інформацію ви можете прочитати на сторінці – Публічна оферта з надання благодійних пожертвувань

Ви можете внести дані реквізити в онлайн-додатку вашого банку, в терміналі ПриватБанку або через касу будь-якого банку.

Найменування отримувача: РО АЛМАЗ РГ У ПОДIЛ.Р-НI М.КИЄВА
Код отримувача: 33060559
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN:
UA143052990000026002026218208
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Призначення платежу: Добровільні пожертвування.

 

Також ви можете зробити свою пожертву, натиснувши на велику кнопку “Пожертвувати” нижче.

Однак у цьому випадку банківська комісія для нас становитиме 2,75% від вашої пожертви.

Пожертвувати
Суть пожертви на церкву?

Релілігйна громада “АЛМАЗ” у Подільському районі м. Києва євангельських християн не є прибутковою. Церква, зокрема й наша громада, існують тільки на пожертви. Це доброчинні внески членів церкви і всіх небайдужих людей. Завдяки цьому та милості Божої, ми здійснюємо своє служіння Богу і людям. Сьогодні у нас є можливість відроджувати Церкву і проповідувати віру

На що витрачаються кошти?

Ми постійно звертаємося до доброчинців про допомогу. Якщо ви маєте благе бажання матеріально підтримати наше служіння та нашу соціальну діяльність, проявивши цим самим на ділі Вашу любов до Господа, ми будемо щиро раді.

Чи повертає церква пожертви?

Церква не повертає пожертви жертводавцям. Жертвуючи на церкву, ви автоматично даєте згоду про неповернення коштів та інших пожертв. Будь хто може звернутися за допомогою до нашої церкви і не залишеться в біді. Нині ми живемо у нелегкі часи, зате тим ціннішою буде перед Богом Ваша пожертва, навіть невелика.

Скільки потрібно жертвувати на церкву?

Не має вимог до суми пожертви. Будьте вірні Богові та собі.
Звівши очі, Ісус побачив тих, які кидали свої багаті дари до скарбниці. Помітив і одну бідну вдову, яка вкидала туди дві лепти, і сказав: «Правду кажу вам, що ця бідна вдова більше від усіх кинула, бо всі ці зі свого достатку кидали в дар Богові, а вона зі своєї вбогості вкинула все, що мала на прожиток».