Капелани

Військові на передовій, бійці, що отримали поранення, ветерани зараз дуже потребують емоційної та духовної підтримки. Важливість капеланського служіння складно перебільшити.

 

Капеланське служіння церкви Алмаз зʼявилося як логічний розвиток служіння “Наш солдат” Воно є частиною Капеланського служіння ВСЦ ЄХБ України.

 

Метою нашого служіння є духовна, матеріальна, моральна і психологічна допомога військовим. Побудова щирих і довгострокових стосунків з ними.

Ми збираємо фінанси і купуємо для військових все необхідне, від термобілизни до дронів: одяг, взуття, їжу, захисне спорядження, автомобілі, генератори, старлінки, дрони, різну цифрову техніку.

 

Ми відвідуємо військових біля передової, проводимо час разом, іноді ночуємо в них. Важливим аспектом нашої діяльності є саме спілкування, де бійці діляться з нами своїми потребами і своїми викликами на службі, своєю радістю і своїм болем серця. Ми молимось за них і іноді проводимо хліболамання. Це дуже важливий і дорогоцінний час як для військових, так і для нас

Відвідуємо шпиталі та стабілізаційні пункти

Підтримуємо ветеранів та сімї військових

Відвідуємо військових в місцях їхніх дислокацій

В стабілізаційних пунктах та шпиталях ми облаштовуємо зони відпочинку для військових, медичних працівників та волонтерів. Там вони можуть попити якісну безкоштовну каву, пригоститись домашніми смаколиками, отримати необхідні речі (одяг, засоби гігієни і тд). Там ми багато спілкуємося з військовими. Часто вони діляться наболілим. Нерідко ми чуємо неймовірні свідоцтва того, як Бог дивом врятував їх на полі бою. Ми маємо глибоке спілкування, багато молимся з ними і за них. Військові дякують нам і запрошують приїжджати ще. Як сказав нещодавно один з працівників госпіталя: «Ми дуже цінуємо те, що ви робите, бо ви щиро піклуєтесь про нас і поважаєте. Ми це відчуваємо».

 

Ми знаємо цінність молитви, тому ми присвятили себе ревній молитві за військових і служіння їм, а також відгукуватися на матеріальні збори і потреби, якими діляться капелани. Для військових, які не знають Ісуса особисто, ми посилаємо разом з одягом та спорядженням Молитовники, Нові заповіти, наклейки з віршами з Біблії.

 

Ми допомагаємо не лише військовим, але також дбаємо про їхні сім’ї: через особисте спілкування, через листування та душеопіку дружин військових, через матеріальну турботу.

 

Просимо вас молитись за нас! Ми хочемо продовжувати служити нашим Збройним силам України та сприяти розвитку капеланського служіння в нашій країні!

Ви можете підтримати нас за наступними реквізитами:

💳PayPal
0503107104@ukr.net