ДОПОМОГА ЗСУ

Допомога ЗСУ. Більше допомоги військовим – менша кількість біженців!

Цього висновку ми дійшли після перших місяців війни, допомагаючи безкінечному потоку біженців.

Кожен з нашої церкви має когось на фронті: родича, співробітника, друга, сусіда, члена церкви. І всі ми намагаємось чимось допомогти військовому.

Ми вирішили поєднати наші сили в одну команду. Так ми можемо робити більше, допомагати ефективніше, піднімати більші проекти.

Ми ділимося між собою зв’язками, ресурсами, разом шукаємо фінанси. Кожен вносить у команду свою частину, виявляючи свої сильні сторони. Мета нашого служіння – допомогти військовим та їхнім сім’ям фізично та духовно на шляху до перемоги.

 

Ми збираємо фінанси і купуємо для військових все необхідне, від термобілизни до дронів: одяг, взуття, їжу, захисне спорядження, автомобілі, генератори, старлінки, дрони, різну цифрову техніку

Ми надсилаємо посилки з НП

Особисто возимо

Відвідуємо солдатів в місцях їхніх дислокацій

Ми духовно підтримуємо наших віруючих братів на фронті і допомагаємо їм духовно впливати в їхньому оточенні. Ми їздимо до них, ночуємо там, щоб більше будувати стосунки з військовими і мати ввечері задушевні розмови.

 

Для військових, які не знають Ісуса особисто, ми посилаємо разом з одягом та спорядженням Молитовники, Нові заповіти, наклейки з віршами з Біблії.

 

Ми допомагаємо не лише безпосередньо військовим, але також дбаємо про їхні сім’ї. Особисте спілкування та листування з дружинами військових. Дружня душопікувальна допомога їм.
Матеріальна турбота про сім’ю військового. Допомога ЗСУ

Ви можете підтримати нас за наступними реквізитами:

Карта Приват:
5168752006260932

Для переказу Моно:
5366391175836576

Будьте в курсі того, що ми робимо: