Служіння в Підгайному

Історія села Підгайного – це історія об’єднання Українців. Віруючих та невіруючих, щоб разом допомгти простим Українцям, які постраждали внаслідок атаки окупаційної армії рф. Коли ми потрапили в це село, після деокупації Київської області, нас охопив жах від побачених руйнувань.

 

Ми об’днались навколо  села Підгайне, також багато небайдужих людей зі всієї України нас підримали і разом з іншими церквами ми почала допомогати цим людям, та відбудовувати будинку людей. Ми продовжуємо це робити, і завдяки цьому в Підгайному з’явилась церква. Ми плануємо продовжувати нести світло в темряву, нести Євангелію всім людям та допомогати їм.

Наша перша поїздка в село

Наша друга поїздка в село

Звернення пастора

Про нас в новинах

Церква Алмаз доклала всіх зусиль, щоб люди об’єднались та допомогли один одному, і вже зараз є багато сімей, яким ми допомогли. Наша команда не просто допомогає, а дізнається історії кожної сім’ї, розділяючи їхні трагедії та негаразди.

 

За 5 місяців ми:

  • очистили від завалів близько 10 ділянок;
  • засклили близько 25 домів;
  • відновили чи повністю перебудували 20 дахів;
  • розпочали будування близько 4 будинків (деякі на стадії вже виконання внутрішніх робіт, деякі ще добудовуються);
  • ми побудували 6 модульних будинків для вдів, які залишились без будинку.

 

Допомоги ще потребують багато людей!

Трохи про людей, яким ми допомогли

Галина – вдова, син служить в ЗСУ і не може допомогти, другий син волонтерить. Була заможньою селянкою до війни, втратила геть усе

Тетяна – вдова, cин працює в СБУ і не може зараз піклуватись про неї. Мала своє подвір’я з будинком. Війна забрала і її будинок і будинок сусіда

Ніна – вдова, під час вибуху знаходилась в будинку з сином і двома онуками, слава Богу усі лишились живі. Втратили усе нажите: будинок, хлів, сарай, корову, свиней і тд.

Надія – вдова. Повністю був зруйнований дах і веранда, піч, і стеля. Син не в силах їй зараз допомогти фінансами і руками

Разом з жителями села Підгайне ми мріємо, щоб в селі з’явилась церква, де вони мали змогу пізнавати Бога та разом молитись.

 

В кінці осені ми розпочали будівництво будівлі для місцевої церкви. І навіть встигли разом з селянами зустріти справжне Різдво, в теплому приміщенні.

 

Ми також хочемо продовжити будівництво церковного комплексу, щоб ця будівля могла служити людям, щоб в ній збирались діти та дорослі, щоб в ній було постійне життя. На це потрібно дуже багато ресурсвів, – і тільки разом ми зможемо це зробити

будування церкви
відкриття нової церкви

Ви можете підтримати нас за наступними реквізитами:

Для переказу Моно:
4441114456887163

Для переказу Моно:
4441114456887163

Будьте в курсі того, що ми робимо: