ДОКАЗИ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТА

ДОКАЗИ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТА

«1. Нагадую вам браття, Євангеліє,
яке ви і прийняли, в якому й стоїте,

2. яким спасаєтесь, якщо тримаєтесь того Слова, яке я вам благовістив, якщо тільки не марно увіровали.
3. Бо я передав вам насамперед те, що й прийняв: Христос помер за наші гріхи за Писаннями,
4. і Він був похований, і воскрес
третього дня за Писаннями,

5. і явився Кифі, потім дванадцяти;
6. потім явився більш ніж п’ятистам браттям одночасно, з яких досить багато живе й донині, але деякі й спочили; 7. потім явився Якову, а згодом усім апостолам;
8. а після всіх, наче якомусь недоноскові, з’явився й мені. 9. Бо я найменший з апостолів, який недостойний називатися апостолом, тому що переслідував
Церкву Божу. 10. Але благодаттю Божою
я є те, що я є; і благодать, яка зі мною.

11. Отже, чи я, чи вони – так ми проповідуємо і так ви увіровали».
(1 Кор. 15:1-11)

«Отже, незважаючи на часи невідання, Бог нині наказує всім людям усюди покаятись, тому що Він установив день, у який судитиме по справедливості всесвіт через Мужа, Якого Він визначив, надавши всім свідчення – воскресивши Його з мертвих!»

Але, почувши про воскресіння мертвих, одні насміхалися, а інші сказали: «Про це послухаємо тебе іншим разом» (Дії 17:30-34)

ПЕРШИЙ ДОКАЗ: Євангеліє, яке змінює життя
ДРУГИЙ ДОКАЗ: пророцтва про воскресіння Христа
ТРЕТІЙ ДОКАЗ: Свідчення очевидців ЧЕТВЕРТІЙ ДОКАЗ: Єдність вчення про воскресіння Христа Отже: – Ваші гріхи викуплені – Ви виправдані – Вам гарантоване вічне життя – Ви отримаєте оновлене тіло без вразливостей, без слабкостей, без хвороб, без гріха.

Про це нове тіло Павло розповідає в цьому розділі далі. Коли ви зустрінетесь з Христом, Він прийме вас, Він не прожене вас геть і ви будете мати місце в Його Царстві.

Ви навіть отримаєте спадщину в Божому Царстві, як діти Божі. Ви вічно будете насолоджуватись пізнанням Бога і спілкуванням з Церквою Божою.

Якщо хтось готовий засвідчити свою віру в Євангеліє, якщо хтось готовий поставити підпис на договорі, який зветься Новим Завітом, то буль ласка, ви можете це зробити прямо зараз.

Команда Онлайн служіння
bibikov.n@gmail.com

Команда онлайн служіння складається з кількох людей, які працюють над сайтами та онлайн трансляцією в церкві «Алмаз». Цей запис був розміщений членом команди

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.