Святкування Різдва Христового в церкві

💫🌟23 грудня (Субота) о 12:00 Запрошуємо вас, любі друзі, на Святкування Різдва Христового! – зверніть увагу на день і час.
Місце: Храм Миру (Київ, вул. Мічуріна, 66) (Різдво в церкві)

Є можливість запрошувати своїх рідних та друзів заздалегіть!) Давайте молитись за цю можливість і планувати! ❤️❤️❤️🌟 Будемо ділитись з нашими ближніми цим Світлом та Надією від Господа!

Доєднаймося до сяткової сімейної атмосфери прославлення та радості неймовірному плану нашого Спасіння! 🎶🎶🎶🌟🌟🌟🌟🌟 ⌚️Тому, не запізнюйтесь, приходьте об 11:45, щоб не пропустити жодної різдвяної пісні та молитви!)

1) Після Богослужіння: у нас буде Святковий Фуршет, тож приносьте щось смачненьке на загальний стіл: 🍗🥗🥘🍖🍕 Послужимо ближнім нашими гостинцями та спілкуванням на святкуванні!)

2) Дрескод (за бажанням): є вже така традиція в Алмазі, щоб наші брати та гості чоловічої статі одягли сорочки в клітинку, а наші прекрасні сестри прийшли в святкових образах) Чекаємо на вас розділити з нами наше Різдво! Благословінь вам, друзі!🌟

Посилання на подію у фейсбуці

Команда Онлайн служіння
bibikov.n@gmail.com

Команда онлайн служіння складається з кількох людей, які працюють над сайтами та онлайн трансляцією в церкві «Алмаз». Цей запис був розміщений членом команди

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.